607-838-455 biuro@kzexpert.pl

O Nas

Jesteśmy zespołem skutecznych i doświadczonych specjalistów. Doświadczenie i stale wzbogacana wiedza pozwalają nam świadczyć usługi rachunkowe, kadrowo-płacowe i BHP dla wszelkich form podmiotów gospodarczych: firm jednoosobowych, spółek cywilnych, spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń oraz wielu innych. Zrozumienie potrzeb naszych Klientów sprawia, że jesteśmy w stanie służyć radą w dziedzinie księgowości, spraw kadrowo-płacowych, a także optymalizacji podatkowej.

Nasze atuty to przede wszystkim profesjonalizm, wszechstronna i kompleksowa oferta, indywidualne podejście do Klienta oraz konkurencyjna cena. Sprawiają one, że relacje, które tworzymy z naszymi Klientami, są długotrwałe, a dzięki zaangażowaniu i dbałości o Klienta, również oparte na pełnym zaufaniu.

W naszej pracy jesteśmy elastyczni i świadczymy bardzo szeroki wachlarz usług w dogodny dla Państwa sposób. Terminowo przygotowane dokumenty księgowe odbieramy prosto z siedziby Państwa firmy na terenie Kielc i okolic co miesiąc bądź co kwartał. Pomagamy przy rejestracji i zakładaniu nowych podmiotów gospodarczych. Doradzamy przy wyborze formy prawnej oraz najkorzystniejszej formy opodatkowania dla konkretnego rodzaju działalności. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim Państwa zadowoleniem i sukcesem.

WYRÓŻNIA NAS:

  • Doświadczona kadra – stale podnosimy swoje kwalifikacje
  • Księgowość online – świadczymy usługi dla firm w całej Polsce
  • Bardzo konkurencyjne ceny i promocje – podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
  • Darmowy odbiór dokumentów – na terenie Kielc i okolic

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Facebook